Hoşgeldin!

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Üye olmana gerek olmadan sen de bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin. 

Kullanıcı avatarı
Yazan: ahmettt
Arkadaşlar apple'ın uçuk fiyatlarından sonra kesinlikle karar verdim ki bir android telefon alacağım ama en iyi hangisi karar veremedim huawei falan araştırdım sonra oppo reno diye birmarka çıkmış samsung zaten klas siz ne önerirsiniz var mı bir fikri olan en iyi android telefon hangisi sizce? :dusunceli:
Kullanıcı avatarı
Yazan: reyizzzz
anket şeklinde bir şey yapsaydın herkes için daha verimli olurdu :)
Kullanıcı avatarı
reyizzzz yazdı: 12 Ağu 2019, 13:05 anket şeklinde bir şey yapsaydın herkes için daha verimli olurdu :)
haklısın da işte yaptıktan sonra aklıma geldi :mutlu5:
Kullanıcı avatarı
Yazan: Apocalipse
Bende Huawei Mate 20 Pro var, inan telefon değil fotoğraf makinesi sanki... Eğer fotoğrafa önem veriyorsan kesinlikle bu cihazdan başkasını düşünme
Kullanıcı avatarı
Yazan: Arif Nihat
Ben xaomi kullanıyorum gayet de memnunum fiyatı da güzeldi, aynı markalara takılı kalmamak lazım farklı markalar kendilerini öne çıkarmak için güzel ve ucuz cihazlar urrtiyorlar
Kullanıcı avatarı
Apocalipse yazdı: 12 Ağu 2019, 13:08 Bende Huawei Mate 20 Pro var, inan telefon değil fotoğraf makinesi sanki... Eğer fotoğrafa önem veriyorsan kesinlikle bu cihazdan başkasını düşünme
fotoğraftan ziyade video benim için önemli, video çekim kalitesi nasıl?
Kullanıcı avatarı
ahmettt yazdı: 12 Ağu 2019, 13:12
Apocalipse yazdı: 12 Ağu 2019, 13:08 Bende Huawei Mate 20 Pro var, inan telefon değil fotoğraf makinesi sanki... Eğer fotoğrafa önem veriyorsan kesinlikle bu cihazdan başkasını düşünme
fotoğraftan ziyade video benim için önemli, video çekim kalitesi nasıl?
video istiyorsan hiç düşünme samsung al, videoda bir numara samsung. Ben fotoğraf için söyledim :mutlu6:
Kullanıcı avatarı
Yazan: Hunter
Bence onu bunu bırak sadece pili uzun süre giden bir telefon tercih et, bu devirde powerbank ile gezmek çok da hoş bir durum değil
Kullanıcı avatarı
Oyun oynamak için falan alıyorsan Asus ROG Phone diye bir model çıkardı ona da bir göz at derim
Kullanıcı avatarı
Yazan: Birisi
General mobile alma da ne alıyorsan al resmen resmi Çin malı telefon
Kullanıcı avatarı
Huawei'ye o kadar para verceğine Honor falan al çoğu özellik aynen o markada da var :gozkirp:
Kullanıcı avatarı
reyizzzz yazdı: 12 Ağu 2019, 13:18 Huawei'ye o kadar para verceğine Honor falan al çoğu özellik aynen o markada da var :gozkirp:
Honor'u öven çok kişi var biri gelip buraya tecrübelerini yazsa hepimiz aydınlanırız aslında başka okuyanlar da olabilir
Kullanıcı avatarı
Yazan: Tugrul baskan
Merhaba arkadaşlar ben honor kullanıyorum uygun bütçeli olduğu için tercih etmiştim ama sanki çok pahalı bir telefon almışım gibi bütün özellikleri donatmışlar kamera falan aşırı iyiydi benim gibi fakirlere tavsiye ederim 😂
Kullanıcı avatarı
Tugrul baskan yazdı: 12 Ağu 2019, 13:22 Merhaba arkadaşlar ben honor kullanıyorum uygun bütçeli olduğu için tercih etmiştim ama sanki çok pahalı bir telefon almışım gibi bütün özellikleri donatmışlar kamera falan aşırı iyiydi benim gibi fakirlere tavsiye ederim 😂
çoğu yönden iyi olduğu söyleniyor ama mesela bir uygulamayı açarken 4-5 sn falan bekletiyormuş öyle çat diye bir fotoğraf çekemeyince insanın canı da sıkılır haliyle
Kullanıcı avatarı
Apocalipse yazdı: 12 Ağu 2019, 13:24
Tugrul baskan yazdı: 12 Ağu 2019, 13:22 Merhaba arkadaşlar ben honor kullanıyorum uygun bütçeli olduğu için tercih etmiştim ama sanki çok pahalı bir telefon almışım gibi bütün özellikleri donatmışlar kamera falan aşırı iyiydi benim gibi fakirlere tavsiye ederim 😂
çoğu yönden iyi olduğu söyleniyor ama mesela bir uygulamayı açarken 4-5 sn falan bekletiyormuş öyle çat diye bir fotoğraf çekemeyince insanın canı da sıkılır haliyle
1200 tlye aldığın telefondan İphoneX performansı falan beklemek de saçma kardeşim o fiyata öyle telefon bulduğuna şükretmek lazım bence :mutlu6:

Üye olmadan da konulara cevap yazarak fikrini aktarabilirsin. Ama unutma ki üye olmak sana birçok ayrıcalık kazandıracaktır! Seni aramızda görmekten memnun olacağız! :)