Hoşgeldin!

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Üye olmana gerek olmadan sen de bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin. 

Kullanıcı avatarı
Yazan: Hunter
Merhaba aranızda yeniyim sizlere sormak istediğim bir soru var. Samsung galaxy serisi bir telefon almayı düşünüyorum ama s10 mu yoksa Note 9 mu arada kaldım. Kullananlar artılarını eksilerini belirtip tavsiye verirse çok sevinirim herekse iyi günler :mutlu6:
Kullanıcı avatarı
Yazan: ahmettt
İkisini de kullanmadım ama note serisi patlıyor diyorlar dikkat et :mutlu2:
Kullanıcı avatarı
ahmettt yazdı: 12 Ağu 2019, 12:51 İkisini de kullanmadım ama note serisi patlıyor diyorlar dikkat et :mutlu2:
açıkçası ondan korkmuyor değilim :mutlu3:
Kullanıcı avatarı
Yazan: Apocalipse
ben de geçen ay bu iki telefon arasında kalmıştım s10 u terchi ettim çünkü hem fiyatı daha uygun hem de note serisi gibi dev gibi bir telefon değil, sık sık film izliyorsan falan note al ama pili de çok dayanmaz herhalde ekran büyük çünkü
Kullanıcı avatarı
Yazan: Misafir biri
Bence kadınsan note 9u al çünkü erkekler genelde cepte taşıyor ve o telefon cepte taşımak için baya büyük 😂
Kullanıcı avatarı
Yazan: reyizzzz
kardeşim samsung değil mi işte ikisine de aynı özellikleri koyuyor ucuz olan hangisiyse onu al note9 sadece ekranı daha büyük diye 1k para fark ediyor bence s10 daha mantıklı
Kullanıcı avatarı
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim telefonun büyüklüğü sorun değil ama kullanan biri olsa daha yararlı olur var mı kullanmış biri :dusunceli:

Üye olmadan da konulara cevap yazarak fikrini aktarabilirsin. Ama unutma ki üye olmak sana birçok ayrıcalık kazandıracaktır! Seni aramızda görmekten memnun olacağız! :)