Hoşgeldin!

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Üye olmana gerek olmadan sen de bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin. 

Astroloji severler burada buluşuyor! Haydi sen de gel!
Kullanıcı avatarı
Yazan: usakk
Birazcik daha Araştırmacı olun... Google amcaya sorun önce..... bi tam öğrenin ... bunun Burcu var, yükselen Burcu bar... ay Burcu var... Venüs’ü, Merkür’ü, Mars’ı.... ohoooo say say bitmez yani.
Doğum günü, saati ve yerini bilmenizle başlıyor... diğerini astro.com dan bakabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Yazan: Marif Biri
usakk yazdı: 12 May 2021, 11:43 Birazcik daha Araştırmacı olun... Google amcaya sorun önce..... bi tam öğrenin ... bunun Burcu var, yükselen Burcu bar... ay Burcu var... Venüs’ü, Merkür’ü, Mars’ı.... ohoooo say say bitmez yani.
Doğum günü, saati ve yerini bilmenizle başlıyor... diğerini astro.com dan bakabilirsiniz
bu site İngilizce sanırım çok rica etsem nasıl yapılıyor buradan Türkçe bir siteden çıkardım ama doğrumu emin değilim
Kullanıcı avatarı
Yazan: uyeeee
Uğraşıyorum ama anlamıyorum ki öğrenmeye çalışıyorum

Üye olmadan da konulara cevap yazarak fikrini aktarabilirsin. Ama unutma ki üye olmak sana birçok ayrıcalık kazandıracaktır! Seni aramızda görmekten memnun olacağız! :)