Hoşgeldin!

NetCevap.Net adresi bilinen ve tecrübe edilen her şeyi paylaşarak yardımlaşmak amacıyla kurulmuştur. Üye olmana gerek olmadan sen de bildiklerini insanlarla paylaşabilir veya diğer üyelere sorular sorabilirsin. 

Kullanıcı avatarı
Yazan: Merhabalar
Arkadaslar oncelikle belirteyim ki kustahca ve asagilayici yorum yapacaklar asla cevaplamasin cogu konuda bu tipleri goruyorum cunku. Ben bu sektore yeni basladim.paribu kullandim ama hosuma gitmedi.binanceden bahsediliyor.once TR olanina mi kaydolup para yatiriyoruz? Binancedeki coinlerin hepsi TR olanda yok mu? Hangisine, hangi banka veya metodla para yatiriyoruz?
Kullanıcı avatarı
Yazan: Bozkurt
Kafanı hiç bulandırma direk Binance global üye ol geç Tr falan boş iş usdt aktarmak içinde btxtürk falan kullan yeter :umursamaz:
Kullanıcı avatarı
Yazan: Hesap
binance globali indirip tr hesabı açmadan ,paribuda ki varlıkları tether veya komisyonsuz herhangi bir kriptoya çevirip (ripple,tron vs) binance global hesabına atabilirmiyiz.
Çekmek istersek de tekrar paribuya aktarıp banka cüzdanına atabilirmiyiz ?
Kullanıcı avatarı
Yazan: Merhabalar
Hesap yazdı: 12 May 2021, 04:59 binance globali indirip tr hesabı açmadan ,paribuda ki varlıkları tether veya komisyonsuz herhangi bir kriptoya çevirip (ripple,tron vs) binance global hesabına atabilirmiyiz.
Çekmek istersek de tekrar paribuya aktarıp banka cüzdanına atabilirmiyiz ?
usdt ile trc20 üzeri 1 dolar komisyonla atarsın. Binance Tr ile işiniz yok
Kullanıcı avatarı
hem binance globalde aç hemde tr de aç 2 sinide aynı mail üzerinden aç birbirine eşleştiriyolar paranı globalde tut ve kullan tr yi niye açıyoz o zaman diceksin para çekmek istediğinde tr ye atıp komisyonsuz bi şekilde çekim yaparsın onun için lazım
Kullanıcı avatarı
Binance global de hesabın olursa binance tr ye bağlanabiliyorsun ekstra hesap açmana gerek yok
Kullanıcı avatarı
Yazan: Hakan bey
Ben BTC pro kullanıyorum direk Vakıfbanktan para yolluyorum aynı şekilde geri çekiyorum 2016 dan beri kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.Fakat çoğu coin yok daha yeni yeni eklemeler yapılıyor fakat alt yapısı sağlam coinler seçiliyor uzun vade yatırımcı isen denemeni tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Yazan: Karadeniz61
Öncelikle merhaba, Binance Global'e (TR Olmayan) kaydolun. USDT yollamak için de BTCTurk uygulamasını kullanın (USDT: doların kripto hali. 1 USDT her zaman 1 dolara eşit). En ucuz para gönderme yöntemi bu. Öbür türlü biraz daha fazla komisyon ödersiniz. BTCTurk üzerinden tüm borsalara 0.25 dolar karşılığında istediğiniz kadar USDT gönderebiliyorsunuz. Diğer borsalar üzerinden USDT göndermek ise 1 dolar (BTCTurk'ün 4 katı) ücret kesiyor.
Kullanıcı avatarı
Yazan: tavsiye
İki taraftanda hesap aç ikisini birbirine bağla Binance globalden al sat yaparsın Binance tryi para çekip yatırırken kullanırsın

Üye olmadan da konulara cevap yazarak fikrini aktarabilirsin. Ama unutma ki üye olmak sana birçok ayrıcalık kazandıracaktır! Seni aramızda görmekten memnun olacağız! :)